Możliwość fotoepilacji u osoby z ciemną karnacją

Witam, mam pytanie czy można wykonywać fotoepilację u osoby ciemnej karnacji? np. Fototyp IV? i czy to w ogóle będzie miało sens? Mam kolegę francuza i jego karnacja jest ciemna i włos też.

Prosze w tej sprawie porozmawiać z gabinetem który wykonuje depilacje laserem diodowym typu Light Sheer. Oczywiście wynik zabiegu zależy od umiejetności i doswiadczenia osoby wykonującej depilację.

Dzień dobry,

Osobiście u pacjentów ciemnoskórych wykonuje zabiegi epilacji laserem Gemini - używam tu wiązki Nd:Yag .
Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja i w zależności od koloru skóry pacjenta, dobieram właściwy typ lasera.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dzień dobry,

Polecam zabiegi fotodepilacji z użyciem IPL. Istnieje możliwość doboru odpowiedniego filtra i parametrów tak, aby usunąć włosy i nie doprowadzić do oparzenia skóry. Zabiegi są bezpieczne, skuteczne i przede wszystkim bezbolesne.