Możliwość homoseksualizmu u znajomego

Witam! Nurtuje mnie jedno pytanie, czy mój kolega jest gejem. Wiem, że aby rozwiać wątpliwości najprościej było by za pytać, ale to nie jest łatwe. Zauważyłem, że traktuje mnie trochę inaczej niż pozostałych kolegów. Mówi do mnie takim spokojnym, delikatnym tonem. Często jak rozmawiamy to patrzy mi prosto w oczy. Często jak ćwiczymy w parach to on chce ze mną. Ogólnie to jest nie śmiały, nie ma dziewczyny, dba o siebie, ćwiczy regularnie. Mam wrażenie że lepiej dogaduje się z dziewczynami.

Pozdrawiam.
M.S-W

Dzień dobry!

Wymienione przez Pana zachowania bywają stereotypowo łączone z orientacją homoseksualną, w żaden sposób jednak o niej nie świadczą. Jest możliwe, że Pana kolega jest gejem, jest możliwe, że nie. Ma Pan rację, że jedynym sposobem, aby spróbować się tego dowiedzieć (jeśli miałaby być to dla Pana ważna informacja), to zapytać samego kolegę.

Pozdrawiam!