Możliwość jazdy na nartach przed zabiegiem wyciągnięcia śruby

Witam. 17.11 złamałem kostkę boczną lewą. 19.11.2014 przeszedłem operację kostki podczas której zostały "zainstalowane" dwie śruby. 07.01.2015 ściągnięty został opatrunek gipsowy. 12.01.2015 rozpocząłem 2-tygodniową rehabilitację. Chodzenie nie sprawia mi trudności oraz regularnie stosuję ćwiczenia wzmacniające nogi. Czeka mnie jeszcze zabieg wyciągnięcia śrub, czy przed tym zabiegiem mogę jeździć na nartach? Podrawiam Serdecznie

Witam. Kość goi się pół roku do uzyskania pełnej wytrzymałości, a czasami dłużej. Z wyliczeń wynika iż jest to jeszcze zbyt wcześnie. Wprawdzie but narciarski działa jak gips, jednak sądzę, iż ryzyko uszkodzeń nie jest tego warte.