Możliwość korekcji czubka nosa w celu skrócenia

Mam, w sumie prosty nos ale dość długi,czy można skrócić nos zabiegiem tzw. CZUBKA NOSA?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam wizyte u chirurga plastycznego celem oceny wady i wyboru jak najlepszego leczenia. Pozdrawiam

Najważniejsze to porozmawiać ze specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na właściwe przygotowanie.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski