Możliwość łączenia leków Olanzin i Daneb

Mam pytanie mam przepisany lek na uspokojenie Olanzin ale też mam przepisany lek nadciśnienie DANEB czy mogę je łączyć oczywiście czy nie.

Szanowna Pani

Lek Olanzin moze miec dzialanie obnizajace cisninie krwi. Jezeli bedzie ono zbyt niskie to nalezy skontaktowac sie z lekarzem w celu zmiany leczenia nadcisnienia.

Pozdrawiam

tomasz Wojcik