Możliwość leczenia bólu stawu biodrowego

Od 1,5 m-ca boli mnie lewy staw biodrowy.Rtg kręgosłupa lędźwiowego nie wykazało zmian chorobowych.Przyczyną tego bólu było opiekowanie się mężem chorym na raka.Lekarz rodzinny zalecał mi kolejno następujące leki:Padolten,Movalis 15mg, Naproxen,a obecnie biorę:Aulin 100mg,Mydocalm Forte 150mg. Do dziś nie odczuwam żadnej poprawy,nawet w domu jak więcej pochodzę to muszę chodzić o kuli.Nie mogę chodzić ani dźwigać nawet niewielkich ciężarów.Czy można mi jakoś pomóc?

Jeśli nie ma zmian w kręgosłupie, to mogą (nie muszą) być w stawach biodrowych - w tym wieku zwyrodnienia są częstą przyczyną bólu. Polecam wybrać się do fizjoterapeuty - terapeuty manualnego, zbada stawy i oceni skąd może brać się ból. Przez internet niestety nie mogę więcej pomóc. Jeśli jest jakaś trwała przyczyna bólu to tabletki przeciwbólowe Pani nie wyleczą. Mogą uśmierzyć ból ale nie wyleczą przyczyny. Pozdrawiam