Możliwość leczenia despotyzmu

Witam Czy despotyzm można leczyć ? Jeżeli tak to u jakiego specjalisty i jak długo to trwa ?

Dzień dobry,

Najlepiej jeśli Pan/i uda się na konsultację do psychoterapeuty, który po zbadaniu Pana/i, udzieli stosownych informacji.

Witam. Praca nad zmianą cech osobowości jest możliwa. Odpowiednią metodą leczenia jest długoterminowa psychoterapia psychoanalityczna lub psychodynamiczna. Może się ona odbywać w formie indywidualnej lub grupowej. Takie leczenie trwa długo - psychoterapia trwa średnio od roku do 5 lat. Pozdrawiam