Możliwość leku na odporność przy tabletkach Vibin Mini

Od roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini, z uwagi na to, że bywam często przeziębiona chciałabym brać coś na uodpornienie np. Ecomer lub Tran z rekina. Moje pytanie jest następujące czy mżna łączyć te 2 rzeczy? I czy podczas przyjmowania tranu powinnam dodatkowo się zabezpieczyć.

Renata GrzechociĹska

Nie ma przeciwskazań do stosowania tych dwóch preparatów. Nie wymagają również stosowania dodatkowych zabezpieczeń.