Możliwość lotu samolotem 3 miesiące po operacji tętniaka mózgu

Czy można latać 3 miesiące po operacji tętniaka mózgu, klipsowanie? Mam 37lat, tetniak był mniejszy jak 1cm, pękł, zaklipsowano go. Nie miałam żadnych uszczerbków na zdrowiu. Czy mogę już podróżować samolotem.

Klips, który założono na tętniaku jest właśnie po to by tętniak nie pękł.
Podczas lotu samolotem ciśnienie w kabinie jest odpowiada wysokości 1800 m npm , a więc niewiele. Problemem jest wzrost i spadek ciśnienia ale to też jest minimalizowane.
Możliwość lotu zależy od wielu czynników, lokalizacja tętniaka, metoda operacji itd.
Proszę porozmawiać z operatorem, zna szczegóły Pani choroby.