Możliwość masażu brodawek sutkowych w 33. tygodniu ciąży

witam jestem w 33 tyg ciazy i mam pytanie czy moge masowac wyciagac brodawki bo sa wklesle i moja corka nie umiala ich zlapac wiec musialam przesc na butelke w 28tyg ciazy mialam infekcje drog moczowo-pluciowych ost wizyta u gin byla 2 tyg temu powiedzial ze bedzie duze dziecko i termin porodu sie przyspieszy a teraz chciala bym karmic piersia dodam ze bedzie ciecie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Może Pani zastosować masaż brodawek. Sytuacja powinna ulec poprawie po urodzeniu dziecka.