Możliwość nadciśnienia wewnątrzczaszkowego przy niskim ciśnieniu obwodowym krwi

Witam, czy możliwe jest nadciśnienie wewnątrzczaszkowe przy niskim ciśnieniu obwodowym krwi? dodam, że badanie EEG głowy oraz tomografia głowy wyszła bardzo dobrze, bez zmian. Jakie badania mogą wykluczyć lub potwierdzić problem z za wysokim ciśnieniem w głowie? codziennie mam bóle, szumy uszne, piski, strzykanie w nosie, rozpieranie głowy, przy skłonach wrażenie ciasnoty, jakby głowa miała mi eksplodować.

TK i EEG w normie.
Nadciśnienie śródczaszkowe przejawia się zmianami na dnie oka, w obrazie TK i MRI, i w czasie wykonywania punkcji lędźwiowej, ale wtedy należy zachować dużą ostrożność
Przy kaszlu, kichaniu, lekko rośnie ciśnienie wewnątrz czaszki, ale organizm umie sobie radzić z tym
Może ma Pani zapalenie zatok ?? infekcję ??
Pozdrawiam