Możliwość nagłego odstawienia leku Depakine Chrono

Witam, czy Depakine Chrono można odstawić z dnia na dzień w szpitalu. Córka ma napady nieświadomości. Przyjmuje obecnie depakine plus lamitrin S Ponieważ nie ma dobrych efektów leczenia po podwyższaniu depakiny mamy odstawić depakine właśnie w szpitalu w jeden dzień i zwiększyć dawkę lamitrinu. Czy to bezpieczne? czy nie będzie powikłań?

Nie wiadomo mi by były inne zasady zmiany leków przeciwpadaczkowych.