Możliwość nawrotu torbieli w zatoce szczękowej

Witam, W połowie listopada 2015 miałem zabieg usuwania torbieli z zatoki szczękowej prawej (ok 2 cm) co ciekawe gdy niedawno zrobiłem zdjecie rtg. torbiel jak była tak jest i wygląda na niezmienioną ma te samą wielkość. Radiolog tez się zdziwił. w szpitalu cały czas podczas wizyt pokontrolnych mówili mi ze wszystko jest w porządku. czy jest możliwe by w tak krótkim czasie torbiel wróciła do pierwotnych rozmiarów. chce uzyskać poradę zanim spotkam się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.

Nigdy nie operuj się na podstawie zdjęć rentgenowskich, to anachronizm. Teraz operujemy tylko na podstawie wyników tomografii komputerowej zatok. Pytaj operatora, dla czego....? tak zrobił?