Możliwość odbywania jednego stosunku dziennie

Witam.Mam problem moge tylko jeden stosunek dziennie odbyc mam 35lat , nawet gdy probuje raz jeszcze członek albo nie stanie do konca albo nie moge dojsc W czym tkwi problem Dziekuje za Pomoc

Dzień dobry!

Tzn. czas refrakcji - okres, w którym nie jest możliwe podjęcie drugiego stosunku, uzyskanie drugiej erekcji z rzędu - jest naturalny. Jest też indywidualny i zależy od wielu czynników - to znaczy dla każdego mężczyzny jest nieco inny. U niektórych mężczyzn wynosi kilkanaście godzin i nie ma w tym niczego niepokojącego.
Być może jest to więc sytuacja całkowicie normalna i nie ma żadnego powodu do niepokoju.
Jest też jednak możliwe, że wydłużenie się czasu refrakcji może być zwiastunem zaburzeń erekcji. Przy takim podejrzeniu należy osobiście skonsultować się z lekarzem - konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i wykonanie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Stawia Pan sobie bardzo wysokie wymagania, do których, jak można sądzić z opisu, niekoniecznie chce się dostosować Pańskie ciało.
Przyczyną braku możliwości odbycia dwóch lub kilku stosunków dziennie jest tzw. okres refrakcji - czyli pewnej niewrażliwości penisa na bodźce seksualne po orgazmie i wytrysku, skutkującej brakiem bądź osłabieniem erekcji oraz trudnością w osiągnięciu kolejnego spełnienia. W zależności od wieku, kondycji, jakości życia, sposobu żywienia, itd. ten okres refrakcji może być różny - od kilkunastu minut do nawet kilkudziesięciu godzin.
Skoro w wieku 35 lat jest Pan w stanie skutecznie i z sukcesem odbywać jeden stosunek dziennie - nie ma powodu do niepokoju. Wręcz przeciwnie - można powiedzieć, że jest Pan naprawdę w całkiem niezłej formie.

Pozdrawiam.