Możliwość operacji usunięcia języka przy nawracającym guzie

Panie doktorze mój tata przechodził dwie radioterapie gdyż miał guza u nasady języka po lewej stronie po 6 miesiącach zrobił się przerzut na prawą stronę i odbył resztę możliwej radioterapii teraz przerzut zrobił mu się na środek , dodam że do chemioterapii się nie nadaje. Co mamy robić dalej czy jest możliwa operacja poprzez usunięcie języka. Przerzutów nie ma ,guz ma rozmiar 23mm x 17mmm proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza onkologa celem odpowiedniego dalszego postępowania. W zależności od naciekania okolicznej tkanki będzie można podjąć próby leczenia.