Możliwość otrzymania zasiłku i renty po operacji zastawki aorty

jestem po operacji zastawki aorty wykryto u mnie cięzką stenoze aortalną...jestem na l-4 ale zkład nie przedłużył mi umowy przejął mnie zus ale czy to oznacza brak możliwości otrzymania zasiłku rechabilitacyjnego ? bo mogę iść na zasiłek dla bezrobotnych ...a czy renta wchodziła by w gre ? a jakie dokumęty z poprzednich miejsc pracy ?? mósiał bym do nich napisać o przesłanie mi zaświadczeń o wysokości zarobków ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O przyznaniu renty decyduje komisja złożona z lekarzy orzeczników ZUS. Proszę udać się do najbliższego oddziału ZUS, gdzie uzyska Pani niezbędne informacje na temat procedury starania się o rentę.