Możliwość palenia papierosów i picia piwa przy tabletkach Rigevidon

witam pani doktor przepisala mi tabletki RIGEVIDON czy mozna przy stosowaniu tych tabletek napić sie piwa czasami ? Czy mozna palic papierosy? Czy alkohol ma jakiś wpływ na tabletki Pierwszy raz stosuje takie tabletki bardzo prosze o odpowiedz

Elżbieta Rhone

Witam,
przy przyjmowaniu tego leku w żadnym wypadku nie powinna Pani palić (zwiększa to w dużym stopniu ryzyko zakrzepicy żylnej). Alkohol można pić.