Możliwość pęknięcia pęcherzyka w 9. dc i szansa na zajście w ciążę

Witam, dziś jest 9dc byłam na badaniu USG i mój pęcherzyk ma 5,85cm czy jest możliwosć zeby pękł? Jaka jest szansa zajścia w ciąze w tym cyklu? od 2-5dc brałam clostilbegyt a w 2 i 5 dc Menopur 75j.

Aleksander Ropielewski

Podczas dni płodnych w okolicy jajeczkowania szansa na zapłodnienie podczas stosunku waha się od 10-20%. Należy się spodziewać, że w ciągu najbliższych dni pęcherzyk pęknie.