Zioła ojca sroki a przyjmowanie leków na stymulację

Witam serdecznie, mam 27 lat i zastanawiam się czy moge pić zioła ojca sroki. Ważną informacją jest to, że zażywam leki na stymulacje, ponieważ stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników (PCOS) i zespól niepękniętego pęcherzyka Graafa (LUF). Czy zioła ojca sroki mi nie zaszkodzą, jeżeli w tej chwili stosuje Orgametril? Z kim powinnam się skonsultować jeżeli nie uzyskam tutaj stuprocentowej odpowiedzi i pozwolenia na zioła ojca sroki? Czy zioła ojca sroki mogą mi pomóc i mieć pozytywny wpływ na moje dolegliwości? Jest w ogóle taka szansa? Czytałam wiele opinii i chciałabym sama wyrobić sobie opinie i sprawdzić jak na mnie zadziałają zioła ojca sroki. Jednak z racji PCOS i LUF nie mogę działać bez konsultacji z ekspertem i pić zioła ojca sroki. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od składu tych ziół, o konkretny preparat radzę zapytać ginekologa.
Pozdrawiam