Możliwość plastyki pochwy dla 26-latki

Witam, jestem młodą kobietą 26l., nie rodziłam jeszcze - wydaje mi się ze budowa mojej pochwy jest bardzo rozwiozła a wargi sromowe duże i obrzydliwe. Mam przez to bariery psychiczne podczas seksu. Proszę o odpowiedź czy i co mogłabym zmienić. Jak wachaja się ceny.

Witam,

W Pani przypadku prawdopodobnie wymagany będzie zabieg labioplastyki, aczkolwiek wymagana jest konsultacja celem ustalenia problemu. Ceny zabiegów labioplastyki to od ok 3500 PLN.

Dzień dobry, na pytania czy i jak można Pani pomóc odpowie lekarza podczas osobistej konsultacji. Bez zbadania Pani nikt nie zaproponuje rozwiązania. Fakt, że po operacji chce Pani zajść w ciążę, nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu.