Możliwość potomstwa po pierwszym stosunku

Czy prawdopodobne jest to, że zaszłam w ciąże? Do stosunku doszło 25 maja, a okres zaczął się 15 tego samego miesiąca. Moje miesiączki nie przebiegają regularnie. Dodam, że był to mój pierwszy raz i chłopak nie skończył we mnie, jednak niepokoi mnie to, iż podczas okresu na podpasce znajdowała się bardzo ciemna krew i od mniej więcej tygodnia mój brzuch jest twardy. Faktem jest też to, że czasem odczuwam ból brzucha, a od stosunku na wkładce widnieje żółty śluz. Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Teoretycznie istnieje możliwość ciąży w opisanym przypadku. Proponuję wykonać test ciążowy, który będzie już wiarygodny. To rozwieje Pani wątpliwości.