Możliwość pozbycia się nadmiernego owłosienia poprzez leczenie

Witam, moim problemem jest nadmierne owłosienie na brodzie, brzuchu, odbycie i na udach. robiłam badania na tarczyce i wszystko wyszło w normie. Czy jest możliwość pozbycia się tego problemu po przez leczenie??? Czy można zmniejszyć wzrost tych włosów??? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście, że tak. W tej sytuacji proponuję zgłosić się do endokrynologa aby poszerzyć diagnostykę hormonalną.