Możliwość pozbycia się żylaków na nogach poprzez jazdę na rowerze

WITAM PANA JA CHCIAŁAM SIĘ ZAPYTAĆ JAK MAM NOGI Z ŻYLAKAMI JEŻDŻĄC NA ROWERZE MOGĘ SIĘ ICH POZBYĆ ,CZY MUSZĘ SIĘ ZGŁOSIĆ DO LEKARZA.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wysiłek fizyczny jest ważny przy żylakach kończyn dolnych. Może to jednak nie wystarczyć, dlatego sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego, który pokieruje odpowiednio leczeniem.

Pozdrawiam.

Dzień dobry,

W tym przypadku zdecydowanie polecam wizytę u specjalisty flebologa. Podczas takiej konsultacji lekarz zapewne wykona USG Dopplera i w zależności od jego wyniku zaleci odpowiednią formę leczenia.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą

Pozdrawiam
Abigail Laskowska