Możliwość pozytywnego testu ciążowego po poronieniu

WITAm CZY TEST CIAZOWY MOZE WYKAZYWAC WYNIK POZYTYWNY DO TEJ PORY TO ZNACZY DO 18 STYCZNIA ,KIEDY 21 grudnia zaczelo sie krwawienie poronne i trwało do 4 stycznia? wiek ciazy był 7-8tydzien.dziekuje za odp

Magdalena StusiĹska

Testy ciążowe wykrywają nawet niewielką ilość Bhcg. Lepszą metodą jest oznaczenie tego parametru z krwi- będzie wiadomo czy jego poziom spada czy nie.