Możliwość przeprowadzenia operacji na krzywe usta na NFZ

Mam krzywe usta od urodzenia, chce starać się o operacje. Nie wiem, czy istnieje możliwość przeprowadzenie jej na NFZ, poniewaz nie stać mnie na zabieg prywatny. Nie przeszkadza mi to w życiu, jedynie bardzo mnie szpeci. Prosze o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Korekcja może podlegać refundacji. Proszę udać się na wizytę do poradni chirurgii plastycznej.