Możliwość przyjęcia dawki leku Emanera przed obiadem zamiast rano na czczo

Witam, od 3-Ch dni mam rano na czczo zjadać 1 tabl Emanera 40 mg pól godziny przed posiłkujemy. Dzisiaj zapomniałam, zjadłam śniadanie. Czy teraz przed obiadem moge ją zjeść? Czy lepiej jutro? Aśka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę przyjąć tabletkę przed kolejnym posiłkiem.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie należy robić przerwy w trakcie kuracji. Proszę przyjąć lek przed kolejnym posiłkiem, z zastrzeżeniem, że od ostatniego posiłku minęły minimum 2h.