Możliwość przyjmowania Acard w czasie ciąży

ACARD w czasie ciazy. Moja ginekolog kiedys mi wspomniala ze jak zajde w ciaze to moge zazywac acard profilaktycznie. Jestem w 6 tygodniu i dzis robilam badania-kilkakrotnie sie wbijano, na skrzykawke, na igle, na mikrometode-ciezko bylo, krew krzepla. Wizyte mam za jakis czas - czy moge sama zaczac przyjmowac acard? Nie chce poronic...

Małgorzata Panek

W pierwszym trymestrze ciąży można przyjmować Acard w razie konieczności, natomiast jest on przeciwwskazany w trzecim trymestrze. Przed zażyciem radziłabym skonsultować się z ginekologiem.
Pozdrawiam