Możliwość rozpoczęcia ostrzejszych treningów beztlenowych na siłowni 2 lata po zapaleniu rdzeniowo-mózgowym

Witam, 2 lata temu przeszedłem ostry stan zapalny, miałem najprawdopodobnie zapalenie rdzeniowo- mózgowe, stan zapalny w odcinku C1, nie mogłem załatwiać potrzeb fizjologicznych i chodzić przez 2 tygodnie. Mam podejrzenie stwardnienia rozsianego ( pierwszy stopień CIS). W związku z tym mam pytanie czy mogę rozpocząć ostrzejsze treningi beztlenowe na siłowni ? Proszę o poradę wiem, że opisałem to może ogólnikowo.

Witam,
ważne jest skonsultowanie treningu z trenerem, który pomoże ustalić odpowiedni program. Poza tym obserwacja organizmu i przeznaczenie czasu na odpoczynek. Wzmacnianie mięśni jest szczególnie ważne skoro pisze Pan o podejrzeniu stwardnienia.