Możliwość rzucenia palenia z lekiem Desmoxan przy nadciśnieniu i boreliozie

Witam mąż chce rzucić palenie z Desmoxanem ale leczy się na nadciśnienie krwi i tętnicze, boleriozę i praktycznie przez rok 2014 był na antybiotykach (tabletki, dożylnie, tabletki). Czy może zastosować Desmoxan przy rzuceniu papierosów. Dodam że ma bardzo słaby system immunologiczny, często się przeziębia i ma problemy z brzuchem ale dokładnie nie wiadomo od czego bo wyniki ma bardzo dobre. Edyta J.

Po wielokrotnym stosowaniu antybiotyków możliwe jest zniszczenie prawidłowych bakterii zasiedlających jelito. Zdrowe jelito to dobra odporność na infekcje. Dobre efekty daje stosowanie probiotyku SANPROBI IBS, przynajmniej przez 3 miesiące, minimum 1x 1 kapsułka. Zamiast tego można polecić kwaszoną kapustę, ale tylko z beczki!

Na słabą odporność i problemy z brzuchem polecam SANPROBI IBS (probiotyk, który był kiedyś dostępny przy jedzeniu kapusty kwaszonej w beczce!), przynajmniej przez 3 miesiące, minimum 1 x 1 kapsułka na dobę, najwygodniej po kolacji.