Możliwość schodzenia skóry po krioterapii

Witam Pisze z pytanie w sprawie krioterapii,otoz za 3 tygodnie bede miala robione otóż ten zabieg na buzi w celu usuniecia tradziku. prosze mi powiedziec czy po tym zabigu bedzie mi schodziła skóra,bedzie zaczerwieniona badz cos w tym stylu? wiem tyle ze nie bede wchodzila do tej komory Pozdrawiam :)

Po zabiegu krioterapii w przypadku leczenia zmian trądzikowych , może wystąpić delikatne zaczerwienienie i łuszczenie, jednak to lekarz wykonujący zabieg powinien wyja śnić jakie objawy po zabiegu mogą wystąpić.
Pozdrawiam
Iwona
Stajkowska