Możliwość skoku prolaktyny po Megace

Witam, jestem 24-letnim mężczyzną. Mam problem z prolaktyna. Wynosi 28ng/ml (2x przekroczona), testosteron w normie (473ng/dl). Ok. 1 m-ca temu skończyłem przyjmować MegaCE na przyrost masy mięśniowej, wypiłem 2x250ml w zalecanych dawkach po 15ml (waga naturalna 60,5kg przy 1,76cm wzrostu), niestety bez konsultacji z lekarzem. Możliwe, że to przez ten specyfik wystąpił taki skok prolaktyny? Czy jest możliwość, że prolaktyna wróci do normy czy wymagana będzie kuracja? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powtórzenie oznaczenia. Jeżeli będzie nadal podwyższone konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.