Możliwość skorygowania cofniętej brody

Mam bardzo małą, cofniętą brodę przez co mam ogromne kompleksy. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mogę skorygować tę wadę i czy leczenie takich wad jest refundowane przez NFZ. Oto zdjęcie: http://zapodaj.net/aad6b56336182.jpg.html

Możliwości jest kilka ale wszystko zależy od Pani determinacji i od właściwej diagnozy. Taką wadę można skorygować kwasem hialuronowym lub hydroksyapatytem wapnia, przez co można uzyskać lepszy profil ale zabieg trzeba będzie co jakiś czas powtarzać. Chcąc mieć bardziej trwały efekt można skorzystać z usług chirurgii plastycznej i/lub ortodoncji. Zabiegi takie są bardziej inwazyjne ale efekty trwałe. Najlepiej dokonać diagnozy u specjalisty, żeby dobrać właściwą metodę.

Lek. Robert Jan Chmielewski

korekta wady szkieletowej wymaga operacji ortognatycznej, polecam Wrocław
wszelkie inne działania to półśrodki
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk