Możliwość skrzywienia zębów podczas wyrzynania ósemek

Witam . Mam pytanie czy przy wychodzeniu zębów mądrości mogą wykrzywic się inne żeby . wcześniej mialam proste zeby teraz jak zaczęły mi wychodzic 8 to robią się krzywe

Liczne źródła literatury naukowej zaprzeczają tej teorii. Wiele wskazuje na to, że to nierównowaga mięśniowa spowodowana wadami postawy, zaburzeniami metabolicznymi powodującymi np. oddychanie przez usta itp jest głównym powodem przemieszczeń zębów. Pozdrawiam