Możliwość sprawdzenia przyjętych szczepionek w przeszłości

Witam, czy jest mozliwosc sprawdzenia jakie szczepionki otrzymano w przeszlosci? Nie posiadam ksiazeczki szczepien a chcialabym wiedziec jakie szczepienia trzeba odnowic itd. Istnieje moze jakis ogolny rejestr szczepien, gdzie takie informacje sa gromadzone? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, informacje te powinny znajdować się w Karcie Szczepień, która powinna znajdować się u lekarza rodzinnego.