Możliwość starania o ciążę i współżycia podczas leku dopochwowego Metronidazol

Czy podczas leku dopochwowego Metronidazol moge starac sie o ciaze i współżyc? bo ginekolog mi powiedział,ze tak a nie chciałambym czegos pozniej zalowac. Dni plodne mam mieć w dzien,gdy wezme ostatnia tablletke.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno jest negować zdanie lekarza badającego. Jeżeli ma Pani jakieś wątpliwości proszę udać się ponownie do ginekologa.