Możliwość stosowania leku Crotamiton w miejscach intymnych

WItam, ostatnio wykryto u mnie świerzb... Stosuje lek crotamiton. I mam pytanie czy mozna stosować go tez w miejscach intymnych, bo jak go nałożyłem dzisiaj na przednie okolice bikini dokładnie na worku mosznowym to strasznie gorąco mi tam było... A jak bym nie posmarował to tez źle bo tam tez mam strupy...

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli tego typu objawy wystąpiły na skórze moszny konieczny jest kontakt z lekarzem prowadzącym leczenie. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.