Możliwość stosowania tabletek z wyciągiem z melisy i suplementu Ashwagandha

Czy stosując tabletki z wyciągiem z melisy - czyli raz dziennie 300 mg wyciągu z melisy mogę włączyć do suplementacji ashwagandhe? Chciałbym spróbować tego zioła- walczę ze stresem autoterapią, wysiłkiem fizycznym, ale to trochę za mało...może to nic nie warte, ale chcę spróbować... proszę o pomoc :)

Witam!
Charakterystyczne dla suplementów diety jest to, że nie mają one badań na temat bezpieczeństwa stosowania, skuteczności oraz interakcji z innymi lekami. Tak więc ich stosowanie można prowadzić na własną rękę, ale nikt nie da gwarancji że będzie to w 100% bezpieczne. Proponuję zachować umiar i ostrożność podczas pierwszych dni stosowania. W razie potrzeby przyjmowania innych leków proszę zgłosić fakt zażywania ziół lekarzowi. W razie gdyby stosowane metody nie pomogły proponuję zwrócić się do psychologa, który pomoże Pani wytyczyć najlepszą dla Pani strategię walki ze stresem.