Możliwość stosowania treningu interwałowego przy nadciśnieniu

witam,od kilku lat lecze sie na nadcisnienie przyjmujac jedna tabletke tritace 10 mg.cisnienie utrzymuje sie na poziomie 120-130na 80-90.mam pytanie czy moge stosowac trening interwalowy.mam 42lata.dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam piotr

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie ma przeciwwskazań do stosowania treningu interwalowego. Pozdrawiam