Możliwość usunięcia blizn potrądzikowych poprzez dermabrazję

Witam serdecznie mam blizny potrądzikowe dziury,wgłębienia,które wyglądają okropnie i okropnie się z tym czuję miejsce tych blizn to skronie po lewej i prawej strony ucha moje pytanie czy uda się je całkiem zlikwidować dermabrazją ?bo jestem na to gotowa ponieważ te dziury żle na mnie wpływają strasznie się tym przejmuje i chciałbym je usunąć prosze o szczerą odpowiedż i namiary na Bardzo dobrego lekarza,który się tym zajmuje pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedż

Witam,
tak metoda dermabrazji ma zastosowanie min. w spłycaniu blizn pooperacyjnych, spłycaniu -usuwaniu blizn potrądzikowych. Można też ją stosować do usuwania niechcianych tatuaży.Przy głębszych zmianach musi Pani liczyć się z koniecznością powtórzenia zabiegu.Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej / sa jeszcze inne "mniej krwawe" metody leczenia blizn potrądzikowych, np Laserem CO2-o których doktor medycyny estetycznej na pewno Pani opowie.

Witam serdecznie najskuteczniejszą metodą na spłycenie blizn i przebarwień są peelingi medyczne połączone z mikrodermabrazją, jeśli nie ma do niej przeciwwskazań. Sama dermabrazja nie usunie blizn. Pozdrawiam serdecznie