Możliwość usunięcia dwóch gruczolakowłókniaków podczas jednego zabiegu

Mam dwa gruczolakowłókniaki i dostałam skierowanie na usunięcie - biopsja mammotomiczna. Jeden guzek ma troszkę ponad 2cm, drugi ok. 1cm. Czy podczas jednego zabiegu zostaną usunięte obie zmiany czy tylko jedna? Czy możliwe jest, że lekarz zdecyduje, że zmiana nie nadaje się do takiej metody jej usuwania i wykona inny zabieg?

Biopsja mammotomiczna w pierwszej kolejności ma dać rozpoznania. Jeżeli zmiana jest niewielka, czasem udaje się ją zabrać całą. Jednak o tym decyduje lekarz. Podobnie jak i o ilości badanych zmian. To także zależy od ich lokalizacji, wzajemnego ułożenia i cierpliwości pacjentki.

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Na odległość-bez zbadania Pani nie jestem w stanie postawić diagnozy!!! Proszę słuchać się decyzji specjalistów!!! zż