Możliwość usunięcia kła w podniebieniu

Witam. Od wieli lat mam w podniebieniu stałego zęba.Mleczna trójkę usunelam niedawno bo była juz zepsuta.Ząb w podniebieniu wyszedł gdyż mleczna trojka nie wypadła sama.Znajduje się za dwójka,która jest do usunięcia.Niebawem będę bez dwóch zębów u gory 2i3.Czy mogę ściąć kła w podniebieniu i zalać go a z przodu wstawić sobie w miejscu trójki zęba i później również wstawić dwójkę?

Zdecydowanie polecam leczenie ortodontyczne - radzę przesunąć kła na swoje miejsce bez niszczenia jego korony i ewentualne zastąpienie zniszczonej dwójki mostem AET lub implantem. Czy dwójka nie jest do uratowania? Pozdrawiam