Możliwość usunięcia znamienia na policzku

Mam znamie na policzku, dosyć duże. Jak je usunąć, żeby nie mieć blizny? Czy zrobić to laserem czy skalpelem? Którzy lekarze się tym specjalizują?

W mojej raktyce znamioma usuwam przy uzyciu uzadznia ellmann- amerykanski sprzęt , majacy certyfikat FDA. W zaleznosci od rodzaju znamienia mozna je wyciaC = badanie histopatologczne lub koagulacja tkanki bez tego badania. Decyzje mogę podjać po ocenia podczas konsultacji.
Zapraszam do zapoznania sie z moimi kwalifikacjami na esteticanova.com.pl i do kontaktu.
Ewa Rybicka

Najpierw nalezy udac się na konsultację do chirurga , lub do lekarza medycyny estetycznej. Na konsultacji znamię zostanie obejrzane , zbadane i dopiero po konsultacji można dobrać metode jego usunięcia, bądź spłycenia.