Możliwość wizyty u lekarza rodzinnego z guzkiem przy pochwie

Witam.Mam od dwoch lat ok guzka przy pochwie,czasem boli potem przestaje .Teraz boli i puchnie ,ogolnie jestem oslabiona....do ginekologa zarejestrowalam sie na 4 luty ale zastanawiam sie czy do ogolnego lekarza z tym moglabym isc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie ma Pani dostępu do ginekologa to proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.