Możliwość wyjazdu do sanatorium po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam,od 14 m-cy czekam na sanatorium,prawdopodobnie dostanę przydział na wiosnę,ale okazało się że w styczniu będę miała zabieg usunięcia woreczka żółciowego.Czy po takiej operacji będę mogła skorzystać z sanatorium które leczy choroby reumatologiczne?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - jak najbardziej. Rekonwalescencja po takim zabiegu to około 2 tygodni.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski specjalista chirurg

Zależy jaką metodą będzie Pani operowana i ile czasu upłynie od operacji do sanatorium. Proszę pytać lekarza , który będzie operował , zż