Możliwość wykonania zabiegu laserowej depilacji przy plastrach antykoncepcyjnych Evra

Witam serdecznie, zaczełam używać plastrów antykoncepcyjnych EVRA. Chce wykonac zabieg laserowej depilacji (laserem light sheer). Nigdzie nie moge znalezc informacji czy plastry te sa swiatlouczulajce, co jest przeciwwskazaniem do takiego zabiegu. Czy ktos moglby rozwiac moje watpliwosci, czy moge poddac sie zabiegowi? Bardzo prosze o odpowiedz.

Nie ma oficjalnych przeciwwskazań do poddania się zabiegom depilacji laserowej przy stosowaniu Evry. Nie można jednak wykluczyć reakcji fotouczulającej. Zalecam więc zawsze test lasera na skórze i właściwy zabieg dopiero po kilku dniach od jego wyniku.