Możliwość wykonywania prac fizycznych przy bólu w odcinku lędźwiowym

Witam! Chciałam zapytać; jakie prace fizyczne mogę wykonywać(chodzi o rodzaj i pozycje)W domu nie mogę długo stać,nie mogę odkurzać-czuję bóle w odcinku lędzwiowym.

Witam Serdecznie
Proponuje niezwłoczna konsultacje z lekarzem i prześwietlenie odc. LS ( lędźwiowego )aby zdiagnozować przyczynę bólu. Przy wykonywaniu prac fizycznych radzę zwracać uwagę na postawę ciała pracować nogami czyli np. sięgając po coś uginać kolana by nie obciążać odc. LS .