Możliwość wyleczenia początków choroby zwyrodnieniowej stawów

witam . Bardzo prosze o odpowiedz . Kilka miesiecy temu upadlam na szlaku Babiej gory od tamtej pory bol nadgarstkow sie nasilal . opis zdjecia rentgenowskiego ; poczatek choroby zwyrodnieniowej stawow . Moje pytanie - czy jest sposob na wyleczenie tej dolegliwosci calkowice a nie zalecznie roznymi srodkami p.bolowymi itp , Pozdrawiam Anna.

Witam,
zmiany zwyrodnieniowe postępują w czasie. Nie oznacza to, że nie potrafimy eliminować dolegliwości, które wywołują. Leczenie zachowawcze, od którego rozpoczyna się terapię przynosi ulgę.