Możliwość wyrwania włosów

witam chciałam zapytać czy szarpiąc kogoś za włosy(tj.trzymając pełne garście włosów na różnej części głowy)można wyrwać włosy w okolicy ciemieniowej na obszarze 3cm na 3cm (tylko) i czy zostanie po tym jakiś ślad (blizna) Bardzo proszę o szybkom odpowiedź. A jeszcze dodam że ta sytuacja miała miejsce w czerwcu 2012

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie jak najbardziej możliwe jest wyrwanie włosów tylko w okolicy ciemieniowej. Po takim wyrwaniu włosów nie powinna zostać blizna.