Możliwość wystąpienia konfliktu serologicznego a szczepionki

Witam. Mam 22 lata. Jestem po dwóch poronieniach spowodowanych niedoczynnością tarczycy. Teraz wyniki są juz sprzyjające. Niepokoi mnie jednak mozliwosc wystąpienia konfliktu ser. (jestem brh- mój mąż arh ). Za wszelka cenę chcialabym go uniknąć. Po poprzesnich poronieniach otrzymalam imunoglobuline anty D. Czy isnieja dodatkowe (moga byc platne) szczepionki przed ciaza i w jej trakcie aby konflikt nie byl problemem?

Aleksander Ropielewski

Nie ma innej znanej metody zapobieżenia konfliktowi serologicznemu poza podawaniem immunoglobuliny. Jest to metoda skuteczna i bezpieczna.