Możliwość wysypki po zabiegu laserem frakcyjnym CO2

Witam. Czy możliwe jest, aby po zabiegu laserem frakcyjnym CO2, wykonanym w celu usunięcia blizn potrądzikowych, po dwóch miesiącach nastąpił wysyp, nie tylko w miejscu wykonania zabiegu, ale również na innych obszarach(np. czoło, podczas, gdy zabieg wykonywany był na policzkach)?

Bardzo trudno oceniać zwiazek miedzy jakimś probemem i zabiegiem po jakimś czasie.

Działania lasera nie ogranicza sie wyłącznie to miejsca wykonywania zabiegu ale ma tez efekt ogólnoustrojowy dlatego jednoznacznie nie można wykluczyć ani tez potwierdzić związku miedzy zabiegiem a problemem, ktory sie pojawił miesiąc po zabiegu.

Po takim czasie trudno jest wiązać pojawienie się zmian z wykonanym zabiegiem. Nie pisze też Pani jakiego typu są to zmiany, więc trudno określić czy zmiany maja charakter uczuleniowy czy trądzikowy.